Newsletter

 • STM-1200 VIZ Steel RussiaVIZ-STEEL - instalace systémů měření rovinnosti

  Ve společnosti VIZ-STEEL Rusko byla dokončena instalace a uvedení do provozu čtyř měřicích systémů UVB TECHNIK pro měření rovinnosti válcovaného ocelového pásu.

 • Aplikace - plakát vířivé proudyProjekt EU: Aplikace - měření tloušťky

  Cílem projektu je výzkum a vývoj prototypu bezkontaktního kontinuálního měřiče tloušťky kovového pásu pro neferomagnetické materiály na principu vířivých proudů, použitelného i v náročných podmínkách u prvotních výrobců ve válcovnách kovového pásu z barevných kovů.

 • Aplikace - plakát dírkovitostProjekt EU: Aplikace - detekce děr kovového pásu

  Předmětem projektu je výzkum a vývoj detektoru děr na principu detekce průchodu záření sledovaným kovovým pásem, přičemž záření vychází z liniového LED nebo laserového zdroje, umístěného nad sledovaným pásem. Výsledkem projektu bude funkční prototyp nového produktu.

 • Potenciál 2018Projekt EU: Potenciál

  Cílem projektu je vybudování nového VaV centra společnosti UVB TECHNIK s.r.o.. Projekt počítá s přístavbou ke stávajícímu objektu a v jeho rámci vzniknou dvě nové vývojové laboratoře a dvě konstrukční kanceláře. Vznikne také hala s mostovým jeřábem a CNC obráběcími stroji.

 • Vlajka_EU_Marketing_2019Projekt EU: Marketing 2019

  Propagace a účast firmy na veletrhu METAL EXPO v roce 2018 a 2019 v Moskvě v Rusku včetně přepravy exponátů. Tento trh je velice specifický, je potřeba neustále udržovat ve vědomí existenci a kvalitu našich výrobků i prezentovat nově vyvinutá měřící zařízení. Účast na veletrhu AISTech 2019 v Pittsburghu v USA, včetně přepravy exponátů, dále pak vystavování na veletrhu METEC 2019 v Německém Düsseldorfu.

 • Nová položkaProjekt EU: Marketing

  Propagace a účast firmy na veletrhu METAL EXPO v roce 2015 až 2017, který se koná 10.11.2015 - 13.11.2015 v Moskvě v Rusku včetně přepravy exponátů. Účast na veletrzích Metal Japan v roce 2016 a 2017 v Japonsku včetně přepravy exponátů a také účast na veletrhu AISTech 2017 v Nashvillu v USA včetně přepravy exponátů.